دریافت مشاوره رایگان 989128455002+
982122662201+

دکتر نوید رضوانی

  • دکتر نوید رضوانی - جراح زیبایی - گردشگری سلامت سورن طب رازی
دکتر نوید رضوانی
جراح زیبایی

دکتر نوید رضوانی یکی از پزشکان زیبایی گردشگری سلامت سورن طب رازی می باشد.

ایشان در درمان و انجام عمل جراحی های زیبایی از جمله :

  • جراحی صورت و گردن : جراحی بینی – جراحی گوش – لیفت صورت و پیشانی – جراحی زیبایی چانه یا ژنیوپلاستی – جراحی پلک – زاویه سازی صورت –  لیفت لب – لیفت صورت و گردن – تزریق چربی در صورت – پروتز گونه ، چانه و فک – ایجاد چال گونه
  • جراحی پستان : لیفت پستان – کوچک کردن پستان – بزرگ کردن پستان
  • جراحی شکم و تنه : کوچک کردن شکم – پیکر تراشی یا لیوپوساکشن
  • جراحی باسن و اندام ها : پیکر تراشی باسن و اندام ها – بزرگ کردن باسن – لیفت باسن – لیفت ران – جراحی زیبایی بازوها یا براکیوپلاستی – جوان سازی دست ها

و همچنین جراحی های ترمیمی تخصص دارند.

رزومه دکتر نوید رضوانی :

مدرک سوختگی دانشگاه ایران تخصصی اینترنشنال جراحی پلاستیک و ترمیمی و رئیس بخش جراحی پلاستیک بیمارستان فوق تخصصی و سوختگی و ترمیمی ولایت رشت.

 

مراحل انجام کار درمان بیماران :

ویزیت ابتدایی بیمار که در طی آن خواسته بیمار شنیده می شود و بیمار تحت معاینه عضو/ناحیه مورد تقاضا قرار میگیرد.

بعلاوه past history بیمار شامل سابقه بیماری فردی و خانوادگی، سابقه مصرف دارو و حساسیت دارویی، سابقه اعمال جراحی و … از بیمار سوال می شود. بعلاوه نوع عمل/ عملهای جراحی احتمالی مورد نیاز بیمار مشخص شده و برای اقدامات مقدماتی قبل از عمل درخواست می شود که به طور کلی شامل:فوتوگرافی های قبل از عمل، آزمایش خون و سرولوژی بسته به ناحیه جراحی ممکن است اقدامات تصویربرداری هم انجام شود.(سونوگرافی/ct scsn) بسته به شرایط سنی یا بیماری های زمینه ای بیمار مشاوره های قلب / ریه / روانپزشکی و … هم درخواست می شود.

در ویزیت دوم بیمار کلیه اقدامات درخواست شده از بیمار توسط جراح ارزیابی می شود. در صورت طبیعی بودن و تعیین ریسک پایین جراحی به بیمار نوبت عمل داده می شود.

پس از مراجعه بیمار به مرکز جراحی در روز جراحی و انجام عمل و پس از سپری کردن چند ساعت و در برخی موارد یک شب در بخش جراحی بیمار با دستورات دارویی ترخیص می شود.

اولین ویزیت پس از عمل معمولا در هفته اول پس از جراحی انجام میشود که پس از مراجعه به کلینیک/مطب بیمار تحت معاینه و تعویض پانسمان قرار گرفته و توصیه یا آموزشهای لازم برای رسیدن به بهترین نتیجه و کوتاه شدن دوره نقاهت جراحی به بیمار داده می شود.

ویزیت های دوره ای پس از عمل بسته به نوع هر جراحی متفاوت است . به طور مثال ویزیتهای جراحی بینی در هفته اول و سپس 1 ماه، 3 ماه، 6 ماه، و سپس سالیانه انجام میشود.

انجام فوتوگرافی پس از عمل مجددا پس از هر جراحی ، مدت زمان مشخصی پس از عمل دارد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر یا مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 989128455002+